Video Sources 114 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Venom 2 Let There Be Carnage izle

Venom 2 Let There Be Carnage izle

Jun. 24, 2021United States
Oyunuz: 0
9 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Venom 2 Let There Be Carnage izle Venom 2 Let There Be Carnage türkçe dublaj izle full hd kalitede tek parça seyret Venom 2 Let There Be Carnage film konusu; Woody Harrelson’ın canlandırdığı Carnage karakteri, çizgi romanlarda ilk kez The Amazing Spider-Man ile ortaya çıkmıştı. Türkçe adıyla Kandöken olarak bilinen Carnage, Venom’un çok daha karanlık versiyonu olarak yaratıldı. Carnage’ın psikopat, yani duygulara sahip olmadığı biliniyor. Bu nedenle büyükannesini iterek öldürdüğü, annesinin köpeğine işkence ettiği, gönderildiği çocuk esirgeme kurumunun Venom 2 Let There Be Carnage izle müdürünü öldürdüğü gibi Woody Harrelson’ın canlandırdığı Carnage karakteri, çizgi romanlarda ilk kez The Amazing Spider-Man ile ortaya çıkmıştı.

Venom 2 filmi izle

Türkçe adıyla Kandöken olarak bilinen Carnage, Venom’un çok daha karanlık versiyonu olarak yaratıldı. Carnage’ın psikopat, yani duygulara sahip olmadığı biliniyor. Bu nedenle büyükannesini iterek öldürdüğü, annesinin köpeğine işkence ettiği, gönderildiği çocuk esirgeme kurumunun müdürünü öldürdüğü Venom 2 izle gibi çocukluk detaylarına çizgi romanlarda yer veriliyor. Sonunda bir seri katile dönüşen Kasady, Eddie Brock ile aynı hapishaneye atılır. Brock’tan kopan bir symbiote parçasının Kasady’ye tutunması sonucu da ortaya süper kötü kahraman Carnage çıkar. Carnage o kadar güçlüdür ki, Spiderman onu yenmeyi başaramadığı için Venom ile işbirliği yapar. Sony’nin Spider-Man’i Venom’da kullanma ihtimali şimdilik görülmüyor.

Venom Let There Be Carnage filmi izle

çocukluk detaylarına çizgi romanlarda yer veriliyor. Sonunda bir seri katile dönüşen Kasady, Eddie Brock ile aynı hapishaneye atılır. Brock’tan kopan bir symbiote parçasının Kasady’ye tutunması sonucu da ortaya süper Venom Let There Be Carnage izle kötü kahraman Carnage çıkar. Carnage o kadar güçlüdür ki, Spiderman onu yenmeyi başaramadığı için Venom ile işbirliği yapar. Sony’nin Spider-Man’i Venom’da kullanma ihtimali şimdilik görülmüyor.

Orijinal İsmi Venom: Let There Be Carnage

Yönetmen

Andy Serkis
Yönetmen

Oyuncular

Tom Hardy isEddie Brock / Venom
Eddie Brock / Venom
Woody Harrelson isCletus Kasady / Carnage
Cletus Kasady / Carnage
Reid Scott isDr. Dan Lewis
Dr. Dan Lewis
Naomie Harris isFrances Louise Barrison / Shriek
Frances Louise Barrison / Shriek
Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
J.K. Simmons isJ. Jonah Jameson
J. Jonah Jameson
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Sye Raa Narasimha Reddy izle
Marjaavaan izle
Ölümüne Dans – Dance to Death izle
Divino Amor izle
Primal izle
Prityazhenie 2 izle Invasion
Cennet Yolu: Bir Seyyahın Yolculuğu izle
Bir Beyefendi – A Gentleman – Centilmen izle
Horse Girl izle
Örümcek Adam Evden Uzakta izle
Artemis Fowl izle
Deadpool 2 izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

مشاهدة افلام اون لاين