Video Sources 366 Views

  • Filmci Dayı VİPhotstream.club
The Guitar – Gitar (2008) izle

The Guitar – Gitar (2008) izle

Nov. 07, 2008United States95 Min.R
Oyunuz: 0
7 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

The Guitar – Gitar izle 720p, 1080p, tek part full hd türkçe dublaj ve altyazılı izle Gitar 2008 Filmin içeriği; Mekan olarak New York’ta, daha çok sanat filmi sevenlere yönelik, içinde özgür aşk kırıntıları da olan bir The Bucket List düşünün. Amy Redford’un ilk filmi The Guitar’ı kabaca böyle tanımlamak mümkün. Ama doğrusu bu kıyaslama da filme haksızlık olur.

The Guitar izle

Çünkü Saffron Burrows’un incelikli oyunculuğuyla sürüklediği The Guitar sürprizlerle dolu. Melody Wilder, aynı gün içinde hem çalıştığı şirketteki sıkıcı işinden atılır, hem de aynı derecede sıkıcı sevgilisi tarafından terk edilir. Üçüncü darbe ise, kelimenin gerçek anlamıyla öldürücü bir darbedir. Doktor (Janeane Garofalo) ona, ameliyat edilemeyen türden bir gırtlak kanseri olduğunu söylüyor.

Gitar izle

İki ay ömrü kalmış. Melody bunun üzerine düşünüp taşınıyor, ömür boyu biriktirdiği parayı çekip gününü gün etmeye karar veriyor. Büyük, çok güzel bir daire kiralıyor, bir sürü eşya alıyor, kredi kartlarını sonuna kadar kullanıyor. Bununla da yetinmiyor. O güne kadar herkesten “Küçük Kibritçi Kız” muamelesi gördüğü için hayattan başka yönlerden de tat almaya çalışıyor.

Gitar filmi izle

Kapısına gelen meslek erbabı ile, mobilyaları taşıyan Rosco (eşsiz İsaach de Bankole) ve pizzacı kız Cookie ile (Paz de la Huerta) ilişkiye giriyor. Dairesini mum ışığı ve egzotik çarşaflarla süslüyor. Böylece insanın vakti sınırlı olunca, para da önemini kaybedince, sınırsız imkanlara sahip olabileceğini birinci elden kanıtlıyor. Ama bütün bu imkanlar arasında Melody için en önemlisi, kırmızı gitarı. Kısa geri dönüşlerle gördüğümüz mutsuz çocukluğunda hep böyle bir elektro gitarın hayalini kurmuş. Redford The Guitar’da sonunda kendi sesini bulan bir insanın hikâyesini anlatıyor

The Guitar – Gitar (2008) izle
The Guitar – Gitar (2008) izle
The Guitar – Gitar (2008) izle
The Guitar – Gitar (2008) izle
The Guitar – Gitar (2008) izle
Orijinal İsmi The Guitar
IMDb Puanı 6.5 2,861 votes
TMDb Puanı 6.2 20 votes

Yönetmen

Oyuncular

Adam Trese isMr. Laffs
Mr. Laffs
David Wain isPhone Man
Phone Man
Bill Camp isPa Wilder
Pa Wilder
Richard Short isLoser Musician
Loser Musician
Paylaşımlar1

Benzer Başlıkları

Camdaki Komşu – The Neighbor in the Window izle
Togo izle
Extraction izle
Jamón, jamón izle
Gizli Bir Yaşam izle
Mahallede Güzel Bir Gün izle
Gizli Bahçe – The Secret Garden (2020) izle
Aşk ve Sigara izle
Büyük Hata izle – Chloe
The Two Popes izle
Çıplak Ten izle Live Flesh
Mulan izle 2020

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website