Video Sources 298 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Spy Intervention izle

Spy Intervention izle

Feb. 14, 2020United States93 Min.Not Rated
Oyunuz: 0
6 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Spy Intervention izle 720p, 1080p, tek part full hd türkçe dublaj ve altyazılı izle Spy Intervention Filmin içeriği; Dünyanın en büyük casusu Corey Guage (Drew Van Acker) maceralı bir casus hayatından daha vasat bir banliyö yaşam tarzına geçer. Ancak eski meslektaşları kötü adamın gezegeni yok etmesini önlemek için geri dönmesi gerektiğini göstermek için duruma müdahale eder.

Spy Intervention izle

Yazarlar Mark Famiglietti ve Lane Garrison herkesin ilişki kurabileceği belirli kriterleri vurgulamış. Filmin girişindeki mutlu çift balayı evresinden sonra daha agresif bir tarza geçen Corey doğru seçim yapıp yapmadığını sorgulamaya başlar ve sabah 9 akşam 5’ten vazgeçerek kötü adamın insanlığa zarar vermesini önlemek için casus görevlerine geri döner. Film birlikte olmaya karar veren ancak gizlice evliliğin sıkıcılığından korkan iki kişinin eğlenceli bir hikayesine dönüşür.

Spy Intervention filmi izle

Yönetmen Drew Mylrea, zamanın başlangıcından bu yana yerleşik insanın barbar hikayesine paralel olan bu sevimli hikayeyi zarif bir şekilde yürütmüş. Yakışıklı Van Acker, eski modeli Poppy Delevingne’nin ortağı canlandırmasıyla aynı şekilde göz kamaştırdığı için James Bond’u engin Kazanova cazibesiyle canlandırmış.

Spy Intervention full izle

Bahsedilmesi gereken bir diğer çarpıcı performans da Pam’in esprili en iyi arkadaşı Brianna Brittany gibi Brittany Furlan ve Anderson arasında. Film izleyicilerine bir sonraki bölüm gelene kadar dillere takılacak replikler de sunuyor. Herkese iyi seyirler.

Spy Intervention izle
Orijinal İsmi Spy Intervention
IMDb Puanı 5.5 865 votes
TMDb Puanı 3.3 3 votes

Yönetmen

Drew Mylrea
Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Sokağın Çocukları Yeni 1. – 2. – 3. Sezon Tüm Bölümler Full izle
Villains izle
The Last Days of American Crime izle
Gençlik – Youth izle
Efsane Sürücü izle
Coco – Koko izle
Benim Güzel Idaho’m izle
Feuchtgebiete – Wetlands izle
Hotel Mumbai izle
The Climbers – Pan deng zhe izle
Ritim Bölümü izle
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website