Video Sources 139362 Views

  • Sıfır Bir hotstream.club
Sıfır Bir Sinema Filmi izle

Sıfır Bir Sinema Filmi izle

sııfır bir filmi izleTurkey
Oyunuz: 10
8.4 135
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Sıfır Bir Sinema Filmi izle 720p, 1080p, tek part full hd türkçe dublaj ve altyazılı izle Sıfır Bir Filmin içeriği; Sıfır bir dizisi bittikten sonra, yapımcılar ve oyuncu kadrosu Sıfır Bir efsanesini tek bölümde bir filmde çekmeye karar verdiler.Savaş Satış ve ekibi, 2020 yılına bomba gibi bir giriş yapmak istiyor.Sıfır bir filmi, 2020 yılında sevenleriyle buluşacak.Adana sokaklarında Sıfır Bir izle suçluların peşinden koşmakla, mahallerinde dolaşan pislikleri temizlemekle uğraşan Savaş, bu kez insan tacirlerine karşı ”Sıfır Bir” bir mücadele verecek.

Sıfır Bir izle

Sıfır Bir, Adana’daki suç dolu hayatlarını arkalarında bırakarak İzmir’e yerleşen Savaş, Cihat ve Azad’ın hikayesini konu ediyor. Adanalı çete lideri Savaş, Cihat ve Azad ile birlikte şiddet dolu geçmişlerini arkalarında bırakmaya karar verir.

Sıfır Bir Sinema Filmi izle

Sıfır Bir izle Üç arkadaş hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak için Adana’dan ayrılıp, İzmir’e yerleşir. Burada kendilerine silahlardan uzak yeni bir hayat kuran üç arkadaş, bir oto yıkamacı açar.

Sıfır Bir Full izle

Ancak onlar geçmişlerinden ne kadar uzak kalmak isteseler de kendilerini Sıfır Bir yeniden savaşın ortasında bulur. Melek adındaki küçük bir kız çocuğu, başına gelen onca kötü şeyin ardından Savaş ve arkadaşlarının yanına sığınınca ekip harekete geçer.

Sıfır Bir HD izle

Melek’e taciz eden ve annesinin organlarını alıp onu ölüme mahkum eden adamların peşine düşen Savaş, Cihat ve Azad, kendilerini dönüşü olmayan bir yolun içinde bulur.

 

 

Sıfır Bir Sinema Filmi izle

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar508

Benzer Başlıkları

Rome Akbar Walter izle
Nymphomaniac Vol I – İtiraf: Bölüm 1
The King’s Man izle
Ken Park izle Erotik
Şafaktan Önce izle
Onward izle Hadi Gidelim
Lolita izle – Erotik
Lucy Gökyüzünde izle
Baise Moi – Düz Beni izle
Midway izle
Caligola izle – Caligula
Tutku Oyunu izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website