Netflix Sosyal Haberler Sitesi

Netflix Sosyal Haberler Sitesi

Oyunuz: 0
7 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Duygu Özaslan’ın Videosu Çok Konuşuluyor

Geçen günlerde ortaya çıkan resimleriyle gündeme gelen Duygu Özaslan hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak da sosyal medyada bulimia nevroza hastalığı olduğunu açıklamasından ötürü gündeme gelen fenomen isim, farklı gelişmelerle de gündeme gelmeyi sürdürüyor. İlk olarak bikinili resimleriyle gündeme geldikten sonra kendisi hakkında yaptığı açıklamayla bulimia nevroza olduğunu herkes öğrenmişti. Ancak son zamanlarda da sosyal medyada sık sık izlenenler arasına girmeyi başaran bir videoyla kendini gösterdi. Bu videoyla netflix haberleri da beraber Duygu Özaslan banyoda yer alıyor. Banyoda kusamadığını söyleyen Duygu Özaslan’ın aynı zamanda da kötü hissettiğini ağlayarak söylemesi de gözlerden kaçmayan bir detay olarak ön planda yer alıyor.

Sosyal medya gündemine bomba gibi düşen Duygu Özaslan, ortaya çıkanlarla herkesin konuştuğu isimlerden bir tanesi olmayı sürdürüyor. Magazin gündeminde de olan sosyal medya fenomeninin son videosu da fazlasıyla olay oldu. Ortaya çıkan video içerisinde ünlü fenomenin ağlamaklı olan hali dikkatlerden kaçmadı. Banyoda olarak kusamadığını dile getiren Duygu Özaslan, aynı zamanda da kendini kötü hissettiğini de bu video içerisinde söylemişti. Bu tip söylemlerini içeren video da kısa bir süre içerisinde trend listelerinde zirvelerde yer almayı başarmıştı.

Ünlü sosyal medya fenomeni sık sık konuşulmaya başlayan isimler arasında yer almaya devam ediyor. Her geçen gün farklı bir olayla herdembilgiler de trend olmayı başaran Duygu Özaslan’ın son videosu ve açıklamaları da fazlasıyla şaşkınlık yaratan ögelerden bir tanesi olarak görülebiliyor. İlk olarak bikinili pozlarıyla dikkat çeken ünlü isim, bundan sonraki zaman zarfında da bulimia nevroza olduğunu açıklamıştı. Bu süre zarfından sonra da videosuyla adından söz ettirir hale geldi.

Duygu Özaslan yaptığı açıklamada, kendisine yapılanları haksızlık olduğunu gördüğünü ve hiçbirini yaşamayı hak etmediğini dile getirerek; öte yandan ağlamasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Kapı izle 2019 Yerli
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Eve Dönüş izle
Addams Ailesi izle
Sihirbazlar Çetesi 3 izle Now You See Me
The Lion King izle Aslan Kral 2019
Robot Köpek A.X.L. izle
Harry Potter 1 Felsefe Taşı izle
Vahşetin Çağrısı izle The Call of the Wild
My Spy izle
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet izle
Dolittle izle Dr. Dolittle Yolculuğu
Karmakarışık izle Tangled

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

افلام عربية