Video Sources 1930 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
  • VİP HD FASThotstream.club
  • VİP HD FASThotstream.club
Karanlığın Elli Tonu izle Fifty Shades Darker

Karanlığın Elli Tonu izle Fifty Shades Darker

Feb. 08, 2017USA, China, Japan118 Min.R
Oyunuz: 0
9.3 3
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Karanlığın Elli Tonu izle Fifty Shades Darker 720p, 1080p, tek part full hd türkçe dublaj ve altyazılı izle Karanlığın Elli Tonu Filmin içeriği; İlk filmdeki olayların ardından egosu ciddi anlamda hasar alan Christian Grey (Jamie Dornan), yine de Anastasia (Dakota Johnson) ile yeniden beraber olabilmek ister. Anastasia ise hala Christian’ı sevmesine rağmen Karanlığın Elli Tonu izle bütün yaşadıklarından sonra çok daha dikkatli davranmaya çalışmaktadır. Her şeyden önce Christian’ın kendisinden birşey saklamamasını şart koşar. İki taraf da bazı tavizler vererek aralarında öncekinden daha sağlam Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) bir ilişki kurmaya başlarlar, ancak Christian’ın geçmişindeki karanlık olay ve kişiler, bu ilişkiye rahat vermeyecektir.

Karanlığın Elli Tonu filmi izle

Grinin elli tonunun devam filmi olan Fifty Shades Darker, çekimlerine başlamak için geri sayıma geçti. Filme ait ilk görüntülerin ve de görsellerin ortaya çıkması ile filmi takip edenlerin merakı da hızla artıyor. Christian Grey’in maske takıp verdiği ilk poz karanlığın elli tonu filminin afişi görülmeye değer. Filmin yapımcısı ise Unıversal Pictures geçtiğimiz dönem Karanlığın Elli Tonu içerisinde grinin elli tonun devam niteliğinde olacak karanlığın elli tonu ve özgürlüğün elli tonunun olacağını açıkladı. Birçok kişinin ilgisini çeken yapım, serinin diğer filmleri ile büyük bir başarı elde edeceği kesin. Serinin devam filmi olan ”Karanlığın Elli Tonu” adlı filmin senaryosunu E. L. James’in eşi kaleme alacak. Karanlığın elli tonu filminin senaristi Niall Leonard. Tüm dünya genelinde 500 milyon dolardan fazla bir gişe başarısı olan filmin yakın bir zamanda DVD’si de çıkmaya Karanlığın Elli Tonu izle hazırlanıyor. Karanlığın elli tonu filminin çekimlerine başlamadan önce reklam çalışmalarına ağırlık vermeyi tercih etmiştir yapımcı. Chrstian Grey’in maske takıp aynaya verdiği poz filmi hem daha çekici hem de merak edici bir yapıt haine getiriyor. Yapımcı filmin afişinde de aynı pozu kullanmayı tercih etmiş. Filmin başrollerinde Jamie Dornan ve de Dakota Johnson ın paylaştığı film merakla ve de heyecanla izleyicilerini bekliyor. Filmin afişinden de anlaşılacağı üzere Grey bu filmde de nefes keseceği kesin gibi. İzlemediğiniz mutlaka tavsiye ediyoruz.

Fifty Shades Darker filmi izle

Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı Karanlığın Elli Tonu ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir. Christian geçmişinden gelen şeytanları ile yüzleşmek zorunda kalırken, Anastasia da Grey’in geçmişinde Fifty Shades Darker kalan ancak onu unutmamış kadınların öfkeleriyle ve kıskançlıklarıyla yüzleşecektir.

Karanlığın Elli Tonu izle Fifty Shades Darker
Karanlığın Elli Tonu izle Fifty Shades Darker
Karanlığın Elli Tonu izle Fifty Shades Darker
Karanlığın Elli Tonu izle Fifty Shades Darker
Karanlığın Elli Tonu izle Fifty Shades Darker
Karanlığın Elli Tonu izle Fifty Shades Darker
Karanlığın Elli Tonu izle Fifty Shades Darker
Orijinal İsmi Fifty Shades Darker
IMDb Puanı 4.6 81,904 votes
TMDb Puanı 6.1 4,534 votes

Yönetmen

James Foley
Yönetmen

Oyuncular

Dakota Johnson isAnastasia Steele
Anastasia Steele
Jamie Dornan isChristian Grey
Christian Grey
Eric Johnson isJack Hyde
Jack Hyde
Eloise Mumford isKate Kavanagh
Kate Kavanagh
Bella Heathcote isLeila Williams
Leila Williams
Rita Ora isMia Grey
Mia Grey
Luke Grimes isElliot Grey
Elliot Grey
Victor Rasuk isJosé Rodriguez
José Rodriguez
Max Martini isJason Taylor
Jason Taylor
Bruce Altman isJerry Roach
Jerry Roach
Paylaşımlar10

Benzer Başlıkları

The Kissing Booth 2 – Delidolu 2 izle
Cinayet süsü izle
Seks yalanları izle
Pi’nin Yaşamı izle
Dangal izle
Jude izle
Cruising izle Devriye Erotik
Casa Grande izle Büyük Ev
Gecenin Rengi izle Color of Night
Simmba izle
Melissa P. izle – Erotik
God, Sex and Truth izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website