Video Sources 249 Views

  • Filmci Dayı viphotstream.club
Impossible Monsters izle

Impossible Monsters izle

Feb. 14, 2020United States84 Min.
Oyunuz: 0
5 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Impossible Monsters izle 720p, 1080p, tek part full hd türkçe dublaj ve altyazılı izle Impossible Monsters Filmin içeriği; Uyku felci kavramı basit olarak kişinin bilinci açık ancak bedeni henüz açık değilken gördüğü rüyaları tanımlayan bir terim. Çoğu durumda halüsinasyonlar bu deneyime eşlik ediyor. Film bu durumu bir komplo unsuru olarak kullanıyor.

Impossible Monsters izle

Yönetmen Nathan Catucci’nin “İmkansız Canavarlar”ı ünlü İspanyol sanatçı Francisco Goya’nın bir cümlesiyle açılıyor, “Bilinçle terk edilmiş fantezi, imkansız canavarlar üretir.” Hırslı ve sevilen bir psikoloji profesörü olan Richard Freeman (Santino Fontana) üniversitede yürüttüğü projesinde kabuslar, rüyalar ve uyku felci üzerinde çalışır. Söz konusu çalışmanın başarısı üniversitenin dekanı Dean Gaslow (Laila Robin) için üniversiteye hibe getirebileceği için oldukça önemsenir.

Impossible Monsters filmi izle

Ancak çalışma başlangıçtan itibaren kusurludur. Katılımcıları ressam Otis (Dónall Ó Héalaí), Freeman’ın öğrencilerinden biri olan seksi Jo (Devika Bhise) ve sosyal hizmet çalışanı Leigh (Natalie Knepp) beyinlerinin FMRI taramalarına başlamadan Impossible Monsters izle önce konuşmaya bile zar zor ikna olurlar. Kısa süre sonra hayalleri ve gerçekleri arasındaki çizgi bulanıklaşmaya başlar, çalışma grubunun bir üyesi öldürülür ve her şey hızla çözülmeye başlar. Gizem gerilim türündeki bu filmi keyifle izleyeceksiniz, herkese iyi seyirler.

Orijinal İsmi Impossible Monsters
IMDb Puanı 5.4 221 votes
TMDb Puanı 1 1 votes
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Guilty (2020) izle
Arkansas izle
Tutku suçlari izle Crimes of Passion
Striptease – Striptiz izle
Uncut Gems izle
Zehirli Sarmaşık izle Poison Ivy
Monos izle
Knives Out izle – Bıçaklar Çekildi
Alita Savaş Meleği izle – Battle Angel
Öldüren Cazibe izle Fatal Attraction
Don 2 izle
Cruising izle Devriye Erotik

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website