Video Sources 7850 Views

  • VİP HD FAST2hotstream.club
Bayi Toplantisi izle

Bayi Toplantisi izle

Oyunuz: 0
6.3 13
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Bayi Toplantisi izle 720p, 1080p, tek part full hd türkçe dublaj ve altyazılı izle Bayi Toplantisi Filmin içeriği; Üç farklı beyaz eşya satıcısının zoraki katıldığı bayi toplantısını konu alan film ile kahkahaya doyamayacaksınız. BKM oyuncularının birbirinden eğlenceli maceralarına farklı farklı sahneler ile çok enteresan bir film olacak.

Bayi Toplantısı izle

Bkm’nin daha önceki yapımlarının yakalamış Bayi Toplantısı izle olduğu gişe başarısı düşünülürse, Bayi toplantısı filminden özellikle komedi sever izleyici kitlesinin büyük beklenti içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Daha önce çekilen filmlerin de birçoğu, tıpkı Bayi toplantısı filminde olduğu gibi komedi türü olma özelliği göstermekteydi ve yine çok güzel hareketler bunlar adlı TV yapımıyla adını duyuran BKM oyuncularının oyuncu kadrolarında yer aldığı görülüyordu.

Bayi Toplantısı filmi izle

Üç arkadaş hayatları gibi aynı meslekleri de paylaşmaktadır. Beyaz eşya ürünleri satarak hayatlarını idame ettirmeye çalışırlar. İşlerini kendi çapında büyütmek isteyen beyaz eşyacılar bayi toplantısına katılmaya karar verirler. Fakat bu toplantı, amacının dışında olan her şeye üç arkadaşı da sürekleyecektir. Bayi toplantısının tek kuralı bayi toplantısı hakkında konuşmamaktır. Ekip çıkmaya çalıştıkları bu toplantı yolunda soygun, kaza, kavga, eğlence gibi durumların hepsini bir arada yaşayacaklardır.

Bayi Toplantısı full izle

Bayi Toplantisi izle

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar13

Benzer Başlıkları

Babamın Kanatları izle
Ali Kundilli 1 izle
Kapı izle 2019 Yerli
Enes Batur 1 Hayal mi Gerçek mi izle
Cingöz Recai izle
Baba Parası izle
Dağ 1 izle
Cumali Ceber 1 Allah Seni Alsın izle
Dayı Bir Adamın Hikayesi izle
Şansımı Seveyim izle
Geniş Aile 3 Komşu Kızı izle
Feride izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website

افلام عربية