Video Sources 290 Views

  • Filmci Dayı viphotstream.club
Gosti izle

Gosti izle

Mar. 07, 2019Russia87 Min.
Oyunuz: 0
8 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Gosti izle 720p, 1080p, tek part full hd türkçe dublaj ve altyazılı izle Gosti Filmin içeriği; Yönetmenliğini Evgeniy Abyzov’ un yapmış olduğu ve yazarlığını da Sergey Ageev ile beraber Olga Ageeva’ nın üstlendiği Guests (Ziyaretçiler) isimli filmde; genç bir kız olan Katya, şehrine gelen ve diğer insanların boş olan evlerinde partiler düzenlemek olan neşeli bir grup ziyaretçiyle tanışır.

Gosti izle

Katya ise bu partinin yapılabilmesi için hangi evin kullanılabileceğini gayet iyi biliyor. Sahilde bulunan, uzun bir süreliğine terk edilmiş durumda olan eski bir yazlık. Partiyi o evde yapmaya karar veren grup, başlarda evin bu terk edilmiş, küflenmiş ve de çürümeye yüz tutmuş olan halinden hiç de rahatsız olmuş gibi görünmüyor. Geçen yüzyılın başlarında, ruhani seanslar için kullanılan terk edilmiş bir ev.

Gosti filmi izle

Evin bu korkutucu görüntüsünden ve de hikayesinden hiç korkmuş gibi durmayan grup sonunda kararı verip evde parti vermek için yola çıkıyor. Partinin tam ortasında, Katya’ nın görmeyi hiç ummadığı birisi ortaya çıkıyor. Evin gizemli sahibi ve aynı zamanda da Katya’ nın sevdiği adam. Bu dünyadan olmayan güçlerin kontrolü altında hapsolmuş olan bir adam!

Gosti izle
Gosti izle
Orijinal İsmi Гости
IMDb Puanı 4.1 85 votes
TMDb Puanı 3.1 7 votes
Paylaşımlar1

Benzer Başlıkları

The Grudge izle
Marriage Story izle
Seks ve Lucia izle
Siyah Kuğu – Black Swan izle
Av izle 2020
Anna izle -2019
Spenser Kanunları izle Spenser Confidential
Günes de Bir Yildizdir izle
Kabir Singh izle
Ateşli Oda izle
Hotel Mumbai izle
Uncut Gems izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website