Video Sources 170 Views

  • Filmci Dayı VİPhotstream.club
FANG (2018) izle

FANG (2018) izle

Apr. 10, 2018United States74 Min.
Oyunuz: 0
8 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

FANG izle 720p, 1080p, tek part full hd türkçe dublaj ve altyazılı izle FANG 2018 Filmin içeriği; Yönetmen Adam R. Steigert, son uzun metrajlı filmi ile geri dönüyor. Basit bir soygunun cinayete dönmesinin ardından iki uyuşturucu bağımlısı Chloe( Melodie Roehrig) ve Joe (Theo Kemp) nereye gideceklerini bilemez bir haldedir. Ceplerinde uyuşturucu da olmayan ikili uzak bir akrabalarının evine gitmeye karar verir.

Fang izle

Eski köşkün içine girdikten sonra, işlerin kötüye gittiğini fark ederler. Üstelik yanlarına yolda arabaları bozulan başka bir çifti de almışlardır. Onlara yardım etmek isterken artık bu iki çift eski bir konağın içinde sıkışıp kalır. Adam R. Steigert ve Kristin Steigert’in senaryosunda eski Hollywood canavarlarının özünü ve 50’li ve 60’lı yıllarda Hammer filmlerin atmosferini yakalamak amaçlanmış.

Fang filmi izle

Gerçekten basit bir formül. Çarpıcı bir oyuncu kadrosu, eğlenceli bir senaryo, eski bir ev ve geleneksel hale gelmiş korku unsurlarının hepsi. Tuhaf, kanlı bir kurtadam filmi haline dönüşüyor. Klasik korku filmi sevenler için senaryonun çok eğlenceli olacağını ve baştan sona kadar heyecanla izleyeceklerini söyleyebiliriz.

Fang 2018 full izle

Fang, korkudaki iki büyük H’nin kombinasyonu olan Hammer ve Hitchcock sayesinde eski usül korku kurgusuyla gerçekten iyi iş çıkarmış. Siz de klasik sevenlerdenseniz, korkmak istiyorsanız ve son dönem sinemanın eski usül korkuyu beyaz perdeye nasıl taşıdığını görmek itiyorsanız patlamış mısırlarınızı hazırlayın. Herkese şimdiden iyi seyirler.

FANG (2018) izle
Orijinal İsmi FANG
IMDb Puanı 5.2 51 votes

Yönetmen

Oyuncular

Gregory Blair isHarold Pinter
Harold Pinter
Tyler Aser isOnlooker
Onlooker
Darren Barcomb isDeputy Thomas
Deputy Thomas
Melodie Roehrig isChloe Romero
Chloe Romero
Sheri Fairchild isCrime Scene Investigator
Crime Scene Investigator
Kyle Licht isOnlooker
Onlooker
Paylaşımlar1

Benzer Başlıkları

Zombieland 2: Double Tap izle
Funhouse izle
Meg – Derinlerdeki Dehşet izle
The Lighthouse izle
Cruel Peter izle
Cupid – Aşk Tanrısı izle
Ghost Stories izle Hayalet Hikayeleri (2020)
Venom Zehirli Öfke izle
Pola X izle
Color Out of Space izle
Swallow izle
The Dead Don’t Die izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website