Video Sources 381 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Enigma (2019) izle

Enigma (2019) izle

Nov. 01, 2019United States
Oyunuz: 0
6 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Enigma 2019 izle türkçe dublaj Enigma full altyazılı 1080p hd seyret Enigma, Harley Wallen, Dennis Haskins, TJ Storm ve Kaiti Wallen’ın muhtşem bir performans sergiledikleri ve izlerken sizleri hem korkudan hem de heyecandan koltuklarınıza kenetleyecek olan Enigma filminde; Oldukça tuhaf ve ürkütücü bir takım cinayetlerin peşine düşen ve bu cinayetleri aydınlatmak için çaresizce delil toplamaya çalışan iki dedektifin başından geçen olayları izleyeceğiz.

Enigma 2019 izle

Dedeklerimiz cinayeti aydınlatmaya yaklaştıkça olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacak ve gerçeklerin ile cinayetlerin içine yakın dostlarında şüpheli olarak isimlerinin geçmesiyle sıradan bir cinayet davası aslında hiç de sıradan olmayan ve çember daraldıkça içine çektiği herkesi yok etmeye başlayan bir girdaba dönüşecektir.

Enigma filmi 2019 türkçe dublaj izle

46 ödül ve 57 tane de film ödülü adayı olan yetenekli ve deneyimli yönetmen Harley Wallen bu defa ki eserinde oldukça farklı bir yapıt sergilemiş ve sadece yönetmekle kalmayıp filmin içine kendisini de dahil etmiştir. Soluksuz izleyeceğiniz ve sonuna kadar nefesinizi tutacağınız bu gerilim filminde tüm izleyicilerimize iyi seyirler diliyoruz.

Enigma (2019) izle
Orijinal İsmi Enigma
IMDb Puanı 8.2 275 votes

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar1

Benzer Başlıkları

The Last Thing He Wanted izle
Deccal – Antichrist (2009) izle
Exotica izle 1994- Erotik
Doktor Uyku izle
Gwen izle
Block Island – Block Adası izle
Eve Hoşgeldin – Welcome Home izle
Hotel Mumbai izle
Greenlight izle
Evaru izle
Eyes Wide Shut – Gözü Tamamen Kapalı izle
Guilty (2020) izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website