Video Sources 244 Views

  • Filmci Dayı viphotstream.club
Diverted Eden izle

Diverted Eden izle

Mar. 01, 2020United States110 Min.
Oyunuz: 0
6 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Diverted Eden izle 720p, 1080p, tek part full hd türkçe dublaj ve altyazılı izle Diverted Eden Filmin içeriği; Genç kızı kaçırıldıktan sonra, bir savaş kahramanı konuları kendi ellerine alırken, dedektifler olağandışı suçu çevreleyen gizemi çözerler.

Diverted Eden izle

Halen karısının ölümünün yasını tutan, ABD’nin kıdemli askeri Dane Hunte, kayınbiraderi Todd, küçük kızı Eden’la ilgilenirken ona destek olmak için bir kamyon şoförü olarak çalışıyor. Bir gece, Todd’un evinde haneye tecavüz olur ve ortağı Ross komaya girer ve Eden kaçırılır. İnatçı dedektif Fini davaya atanır ve olası muhtemel ipuçlarını takip etmeye başlar.

Diverted Eden türkçe dublaj izle

Ancak saatler geçtikçe hiçbir şüpheli gözaltına alınmadığı için Dane, bu meseleyi kendi başına halletme kararı alır.Yasalardan bağımsız bir şekilde, şehrin suçlularını takip eder ve çok geçmeden faillerin ensesinde olur.

Diverted Eden filmi izle

Bu sırada zamana karşı bir yarış veren Dane, kızı Eden’ı kurtarmaya Diverted Eden izle çalışırken aynı zamanda suçluları da adalete teslim etme arayışı içindedir. 21 şubat 2018 tarihinde vizyona giren Amerika yapımı filmimiz karşımıza aksiyon, suç ve drama olmak üzere üç türle çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda John Rambo filminde de görev almış ve Prince Bagdasarian olarak karşımıza geliyor. Tüm seyircilerimize keyifli seyirler dileriz.

 

Diverted Eden izle
Orijinal İsmi Abducted
IMDb Puanı 4.5 120 votes
TMDb Puanı 9 1 votes

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Bazen Daima Asla izle
Last Tango in Paris izle – Paris’te Son Tango
Ahlaksız Hikayeler – Immoral Tales izle
To the Beat! Back 2 School izle
Arkadaşımın Aşkı izle
Dayı Bir Adamın Hikayesi izle
Ricos de Amor izle
The Outpost izle
Arkansas izle
Marwen’a Hoş Geldiniz izle
Suyun Sesi izle The Shape of Water
Yarına Tek Bilet izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website