Video Sources 192 Views

  • Filmci Dayı VİPhotstream.club
Cupid – Aşk Tanrısı izle

Cupid – Aşk Tanrısı izle

Feb. 11, 2020United States
Oyunuz: 0
10 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Cupid – Aşk Tanrısı izle Türkçe dublaj … full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret … Film Konusu; Yunan mitolojisinde “Eros”, Roma mitolojisinde ise “Cupid” olarak bilinen Mars ve Venüs’ün oğlu olan aşk Tanrısının hikayesinin aslında bize yanlış anlatıldığı ve sevgilisi Psyche’ın annesi Venüs’ün kıskançlığı yüzünden Cupid’i kandırması üzerine ölmesiyle yer altında dünyasına gidip çağırıldığında sonsuza kadar sevgiyi yok edecek bir iblise dönüşmesini konu alan bir 2020 amerikan yapımı korku filmidir.

Cupid izle

Sıradan bir Amerikan lisesinde öğretmenine aşık olan Faye onu kendine aşık etmek için bir çok kara büyü denemektedir. Okul zorbalarından birinin büyük ve planlı bir eşek şakası üzerine Faye kandırılır ve büyülerinin işe yaradığını düşünür.

Cupid filmi izle

Tüm okulun önünde küçük düşen Faye bütün sevgiyi yok etmesi için şeytani iblis Cupid’i çağırır. Fakat işler Faye’nin beklediği gibi olmaz ve sözde aşk Tanrısı okuldaki herkesi bir bir öldürmeye başlar. Herkesin tek tek öldüğü ve ortalığın kan içinde kaldığı korku film klasiklerini harika bir şekilde yansıtan Cupid korku filmi yönetmene Scott Jeffrey’nin ellerinde harika bir hal almıştır.

Aşk Tanrısı filmi izle

Hikayenin tek mekanda geçip gerilimi hat safalara çıkarmaları da sevgililer günü yaklaşırken bu aşk ve kan dolu film sizler için iyi bir seçim olacaktır. Herkese keyifli seyirler dileriz.

Cupid – Aşk Tanrısı izle
Orijinal İsmi Cupid
IMDb Puanı 5.4 918 votes
TMDb Puanı 3 2 votes
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Come to Daddy izle
Abrakadabra 2019 izle
Brightburn izle – Şeytanın Oğlu
The Sandman izle
Glass izle
The Moth Diaries – Güve Günlükleri izle
Zombieland 2: Double Tap izle
Şeytanın Arabası – The Car: Road to Revenge (2019) izle
Funhouse izle
Framed – Online Vahşet izle
FANG (2018) izle
Av izle 2020

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website