Video Sources 449 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Buz 2 – Ice 2 izle

Buz 2 – Ice 2 izle

Feb. 14, 2020Russia
Oyunuz: 0
6 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Buz 2 – Ice 2 izle 720p, 1080p, tek part full hd türkçe dublaj ve altyazılı izle Buz 2 Filmin içeriği; Artistik patenci Nadya (Vitaliya Kornienko) ve hokey oyuncusu Sasha (Alexander Petrov) evlidirler ve her şeyden çok bir çocuk hayal ederler. Ancak bu rüya için ödemek zorunda kalacakları bedel inanılmaz derecede büyük olacaktır.

Buz 2 izle

Yönetmen Zhora Kryzhovnikov’un bu romantik hikayesi, Ruslar tarafından sevilen bir spor melodramı olan “Buz”un devamıdır. “Buz 2” filmindeki ana rollerden biri olan adil ama sert Irina Shatalina, Maria Maria Aronova tarafından canlandırılıyor. Bir röportajında “Film aşkla ilgili!” diye vurguluyor Aronova ve devam ediyor, “14 Şubat’ta Tanrı dışarı çıkıp eğlenmemizi yasaklıyor. Her şey aşkla ilgili, onsuz imkansız, her şey buna dayanıyor.” Ana karakterlerden bir diğerini canlandıranlardan oyunculardan biri de minik Vita Kornienko.

Ice 2 izle

Vita sadece 9 yaşında ama kendini yetişkin ciddi bir oyuncu olarak göstermiş. Aronova onun için “Pek çok yetişkin deneyimli insandan daha serin kanlı çalışıyor. Hatta onu alkışladık. Kesinlikle elini sıktım. Sahada her karşılaştığımızda, merhaba, meslektaşım dedim. Espriler yapıldı. O gerçek bir profesyonel!” yorumunu yapıyor. Siz de Buz’u izleyip beğendiyseniz ve Rusya yapımı bu romantik devam filmini merak ediyorsanız şimdiden iyi seyirler.

Buz 2 – Ice 2 izle
Buz 2 – Ice 2 izle
Orijinal İsmi Лёд 2
IMDb Puanı 6.8 114 votes
TMDb Puanı 9.7 9 votes
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Machine izle
Bağlanmak Yok izle
Küçük Kadınlar izle
Theresa ve Allison izle
The Juror – Tuzak izle
Exotica izle 1994- Erotik
Aşk Mevsimi – The Graduate – Mezun (1967) izle
Code 8 – Kod 8 izle
Aynı Yıldızın Altında izle
Kraliçe (2013) – Queen izle
Kahkaha – Lol (2012) izle
The Pillow Book – Tuval bedenler izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website